Do kurzu figurální a portrétní kresby a do kurzu malířských technik se můžete přihlásit prostřednictvím přihlášky, kterou si můžete stáhnout přímo z těchto stránek – přihláška.

Nebo využít náš elektronický formulář.


 

Elektronická přihláška
do výtvarného kurzu Art Class

 

1. Osobní údaje přihlášeného

Jméno a příjmení / Name and Surname *

Adresa / Adress *

E-mail / e-mail *

Telefon / Tel.


2. Výběr typu kurzu, jeho délky a začátku

Typ kurzu / Type of the class *

Délka kurzu / Course length *

Začátek kurzu * (uveďte kdy chcete začít kurz - doporučujeme první den v měsíci)


3. Sleva

Uplatňuji slevu pro:
 mladistvé do 18 let studenty seniory starší 60 let neuplatňuji slevu


4. Důležité informace pro přihlášené

Pro účast v kurzu je nutné zaplatit rezervační zálohu 500 Kč. Zálohu prosím zaplaťte převodem na účet č. 51-2496250247/0100 a do poznámky k platbě uveďte své jméno a příjmení. Zbytek kurzovného je nutné zaplatit do termínu 1. lekce (převodem) nebo přímo na první lekci v hotovosti.

V ceně kurzu jsou kromě výuky v atelieru všechny pomůcky na kresbu (balicí papír, kreslicí materiály, stojany, model). Na ostatní techniky si žáci opatří své vlastní pomůcky (barvy, plátna,štětce apod.)

Zameškané hodiny nelze z kapacitních důvodů přesunovat do dalšího pololetí. Zameškané hodiny ve čtvrtek lze nahradit v jiný den (úterý). Do kurzu je možné během roku v případě volných míst přistoupit, v tom případě platí žák jen adekvátní podíl hodin. Odstoupení od přihlášky je možné písemně 1 týden předem.

Doporučené materiály, které si žáci opatří:skicák A3, tempery, anilinové barvy, štětec plochý štětinový a kulatý vlasový, olejové barvy, šepsované napnuté plátno-od velikosti 40 x 30 cm, popřípadě akrylové barvy. Pomůcky se dají koupit v papírnictví (skicák),výtvarných potřebách, hobby shopech, dobré ceny mají Madal bal (plátna, olej.barvy).


5. Potvrzení a odeslání přihlášky

Poznámka


captcha
Sem prosím napište kontrolní kód

Prohlašuji, že výše uvedené údaje jsou pravdivé a že souhlasím s jejich evidencí pro potřebu organizace výtvarných kurzů. Současně prohlašuji, že jsem se seznámil(a) s uvedenými informacemi a že včas zaplatím rezervační poplatek.